KONST / Litografier / Färglitografi 12167085
nr 1216 7085
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Komposition, 280/295. Signerad, daterad 1997. Motivet: 30x30 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:31:59
12/11 18:27:42
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson